MOSFET DIS.600mA 20V P-CH SOT563 SMT - PJX8803_R1_00001
4,83₺
Vergiler Hariç: 4,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJX8803_R1_00001
- SKU: PJX8803_R1_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT563 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 600 mA |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 340 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 300 mW |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.