MOSFET DIS.5A 30V P-CH SUPERSOT6 GENERAL SMT - AO6405
7,06₺
Vergiler Hariç: 5,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AO6405
- SKU: AO6405
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ALPHA&OMEGA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SUPERSOT6 |
| Teknoloji | General |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 5 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 52 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Trr | 11 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.