MOSFET DIS.57A 100V N-CH TO263(D2PAK) POWER SMT - UF3710L-TQ2-R
36,84₺
Vergiler Hariç: 30,70₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: UF3710L-TQ2-R
- SKU: UF3710L-TQ2-R
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 57 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 23 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 165 W |
| Trr | 140 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.57A 100V N-CH TO263(D2PAK) POWER SMT - UF3710L-TQ2-R
, UF3710L-TQ2-R
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.