MOSFET DIS.56A 200V N-CH TO220-3 THT - IRFB260NPBF
98,50₺
Vergiler Hariç: 82,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRFB260NPBF
- SKU: IRFB260NPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 56 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 40 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 380 W |
| Trr | 240 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.