MOSFET DIS.53A 600V N-CH TO-247AD-3LD - PJMH074N60FRC
178,70₺
Vergiler Hariç: 148,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJMH074N60FRC
- SKU: PJMH074N60FRC
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247AD |
| Teknoloji | Super Junction |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 53 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 63 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 446 W |
| Trr | 150 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.