MOSFET DIS.4A 60V N-CH SOT223 ENHANCEMENT SMT - NDT3055L
41,24₺
Vergiler Hariç: 34,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NDT3055L
- SKU: NDT3055L
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 4 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 70 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 3 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.