MOSFET DIS.4.7A 55V N-CH SOIC8 HEXFET SMT - IRF7341TRPBF
14,22₺
Vergiler Hariç: 11,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRF7341TRPBF
- SKU: IRF7341TRPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 4.7 A |
| Voltaj | 55 V |
| Rds On | 50 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Trr | 90 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.