MOSFET DIS.4.5A 60V N/P-CH SOIC8 SMT - FDS4559
33,56₺
Vergiler Hariç: 27,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDS4559
- SKU: FDS4559
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | N-CH/P-CH |
| Akım (25°C) | 4.5/3.5 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 42/82 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.