MOSFET DIS.3.7A 30V N-CH SOT23-3 - BSR302NL6327HTSA1
10,67₺
Vergiler Hariç: 8,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BSR302NL6327HTSA1
- SKU: BSR302NL6327HTSA1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | OptiMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 3.7 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 18 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 500 mW |
| Trr | 13.5 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.