MOSFET DIS.3.7A 20V P-CH SOT23 HEXFET SMT
10,05₺
Vergiler Hariç: 8,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRLML6402TRPBF
- SKU: IRLML6402TRPBF
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 3.7 A |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 65 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.3 W |
| Trr | 43 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.