MOSFET DIS.3.1A 40V P-CH SOT23 SMT - PJA3441_R1_00001
4,54₺
Vergiler Hariç: 3,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJA3441_R1_00001
- SKU: PJA3441_R1_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 3.1 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 88 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.25 W |
| Trr | 13 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.