MOSFET DIS.2A 600V N-CH TO220-3 - FQP2N60C
42,62₺
Vergiler Hariç: 35,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FQP2N60C
- SKU: FQP2N60C
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | QFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 2 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 3.6 Ohms |
| Güç Tüketimi | 54 W |
| Trr | 230 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.