MOSFET DIS.298A 80V N-CH 8-HPSOF - NTBLS1D5N08MC
449,42₺
Vergiler Hariç: 374,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NTBLS1D5N08MC
- SKU: NTBLS1D5N08MC
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 8-HPSOF |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 298 A |
| Voltaj | 80 V |
| Rds On | 2 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 250 W |
| Trr | 17 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.