MOSFET DIS.2.7A 60V N-CH SOT23 HEXFET SMT - IRLML0060TRPBF
13,34₺
Vergiler Hariç: 11,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRLML0060TRPBF
- SKU: IRLML0060TRPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 2.7 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 92 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.25 W |
| Trr | 14 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.