MOSFET DIS.270A 40V N-CH TO247-AD TRENCHT4 - IXTH270N04T4
461,38₺
Vergiler Hariç: 384,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTH270N04T4
- SKU: IXTH270N04T4
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | TrenchT4 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 270 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 2.4 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 375 W |
| Trr | 48 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.