MOSFET DIS.2.6A 200V N-CH PPAK SC70-6L TRENCHFET - SIA456DJ-T1-GE3
36,47₺
Vergiler Hariç: 30,39₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SIA456DJ-T1-GE3
- SKU: SIA456DJ-T1-GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PowerPAK SC70-6L |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 2.6 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 1.08 Ohms |
| Güç Tüketimi | 19 W |
| Trr | 40 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.2.6A 200V N-CH PPAK SC70-6L TRENCHFET - SIA456DJ-T1-GE3
, SIA456DJ-T1-GE3
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.