MOSFET DIS.2.5A 1500V N-CH TO220 THT - NDFP03N150CG
226,55₺
Vergiler Hariç: 188,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NDFP03N150CG
- SKU: NDFP03N150CG
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220F |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 2.5 A |
| Voltaj | 1500 V |
| Rds On | 10.5 Ohms |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Trr | 300 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.