MOSFET DIS.2.3A 60V P-CH SOIC8 TRENCH SMT - NDS9948
22,91₺
Vergiler Hariç: 19,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NDS9948
- SKU: NDS9948
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 2.3 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 138 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Trr | 25 ns |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.