MOSFET DIS.230A 40V N-CH TO263(D2PAK) TRENCHT4 - IXTA230N04T4
320,37₺
Vergiler Hariç: 266,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTA230N04T4
- SKU: IXTA230N04T4
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | TrenchT4 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 230 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 2.9 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 340 W |
| Trr | 32 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.