MOSFET DIS.2.2A 600V N-CH TO220 POWER THT - IRFBC20PBF
32,97₺
Vergiler Hariç: 27,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRFBC20PBF
- SKU: IRFBC20PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 2.2 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 4.4 Ohms |
| Güç Tüketimi | 50 W |
| Trr | 580 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.