MOSFET DIS.220A 200V N-CH TO-264 ULTRA JUNCTION - IXFK220N20X3
1.483,77₺
Vergiler Hariç: 1.236,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFK220N20X3
- SKU: IXFK220N20X3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 220 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 5.2 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 890 W |
| Trr | 128 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.220A 200V N-CH TO-264 ULTRA JUNCTION - IXFK220N20X3
, IXFK220N20X3
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.