MOSFET DIS.20A 1200V N-CH TO264 HIPERFET THT - IXFK20N120
1.962,87₺
Vergiler Hariç: 1.635,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFK20N120
- SKU: IXFK20N120
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 20 A |
| Voltaj | 1200 V |
| Rds On | 750 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 780 W |
| Trr | 300 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.