MOSFET DIS.20.6A 600V N-CH TO-220AB-L - PJMP190N60E1
58,31₺
Vergiler Hariç: 48,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJMP190N60E1
- SKU: PJMP190N60E1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | Super Junction |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 20.6 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 155 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 160 W |
| Trr | 380 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.