MOSFET DIS.1A 3000V N-CH TO-247HV HIGH VOLTAGE - IXTH1N300P3HV
2.447,69₺
Vergiler Hariç: 2.039,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTH1N300P3HV
- SKU: IXTH1N300P3HV
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247HV |
| Teknoloji | High Voltage |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1 A |
| Voltaj | 3000 V |
| Rds On | 50 Ohms |
| Güç Tüketimi | 195 W |
| Trr | 1.8 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.1A 3000V N-CH TO-247HV HIGH VOLTAGE - IXTH1N300P3HV
, IXTH1N300P3HV
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.