MOSFET DIS.1A 100V P-CH HEXDIP4 POWER THT - IRFD9120PBF
37,94₺
Vergiler Hariç: 31,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRFD9120PBF
- SKU: IRFD9120PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | HEXDIP4 |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 1 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 600 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.3 W |
| Trr | 98 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.