MOSFET DIS.19A 600V N-CH ISOPLUS220 COOLMOS THT - IXKC19N60C5
525,56₺
Vergiler Hariç: 437,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXKC19N60C5
- SKU: IXKC19N60C5
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS220 |
| Teknoloji | CoolMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 19 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 125 m Ohms |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | 430 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.