MOSFET DIS.19A 500V N-CH ISOPLUS247 RF POWER THT - IXZR18N50B
8.404,60₺
Vergiler Hariç: 7.003,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXZR18N50B
- SKU: IXZR18N50B
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS247 |
| Teknoloji | RF Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 19 A |
| Voltaj | 500 V |
| Rds On | 370 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 350 W |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.