MOSFET DIS.18A 600V N-CH TO247AD ULTRA JUNCTION - IXFH18N60X
922,74₺
Vergiler Hariç: 768,95₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFH18N60X
- SKU: IXFH18N60X
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 18 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 230 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 320 W |
| Trr | 127 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.