MOSFET DIS.18A 20V P-CH PPAK-8 TRENCHFET SMT - SIS407ADN-T1-GE3
42,11₺
Vergiler Hariç: 35,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SIS407ADN-T1-GE3
- SKU: SIS407ADN-T1-GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PPAK-8 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 18 A |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 7.3 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 39.1 W |
| Trr | 45 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.18A 20V P-CH PPAK-8 TRENCHFET SMT - SIS407ADN-T1-GE3
, SIS407ADN-T1-GE3
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.