MOSFET DIS.18A 100V N-CH TSDSON-8 - BSZ440N10NS3 G
56,19₺
Vergiler Hariç: 46,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BSZ440N10NS3 G
- SKU: BSZ440N10NS3 G
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSDSON-8 |
| Teknoloji | OptiMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 18 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 38 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 29 W |
| Trr | 44 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.