MOSFET DIS.18A 100V N-CH TO220AB TRENCHP THT - IXTP18P10T
119,41₺
Vergiler Hariç: 99,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP18P10T
- SKU: IXTP18P10T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | TrenchP |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 18 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 120 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 83 W |
| Trr | 62 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.