MOSFET DIS.181A 40V N-CH TO-252AA AEC-Q101 SMT - PJD75N04V-AU_L2_002A1
52,32₺
Vergiler Hariç: 43,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJD75N04V-AU_L2_002A1
- SKU: PJD75N04V-AU_L2_002A1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252AA (DPAK) |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 181 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 1.7 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 125 W |
| Trr | 50 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.181A 40V N-CH TO-252AA AEC-Q101 SMT - PJD75N04V-AU_L2_002A1
, PJD75N04V-AU_L2_002A1
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.