MOSFET DIS.180A 150V N-CH TO264 HIPERFET - IXFK180N15P
1.265,55₺
Vergiler Hariç: 1.054,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFK180N15P
- SKU: IXFK180N15P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 180 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 11 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 830 W |
| Trr | 150 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.