MOSFET DIS.180A 100V N-CH TO263(D2PAK) TRENCH SMT - IXTA180N10T-TRL
193,82₺
Vergiler Hariç: 161,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTA180N10T-TRL
- SKU: IXTA180N10T-TRL
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 180 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 64 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 480 W |
| Trr | 72 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.180A 100V N-CH TO263(D2PAK) TRENCH SMT - IXTA180N10T-TRL
, IXTA180N10T-TRL
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.