MOSFET DIS.17A 55V N-CH TO252(DPAK) HEXFET SMT - IRFR024NTRPBF
9,75₺
Vergiler Hariç: 8,12₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: IRFR024NTRPBF
- SKU: IRFR024NTRPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 17 A |
| Voltaj | 55 V |
| Rds On | 75 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 45 W |
| Trr | 56 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.17A 55V N-CH TO252(DPAK) HEXFET SMT - IRFR024NTRPBF
, IRFR024NTRPBF
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.