MOSFET DIS.17A 1200V N-CH TO-264 LINEAR - IXTK17N120L
3.843,85₺
Vergiler Hariç: 3.203,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTK17N120L
- SKU: IXTK17N120L
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | Linear |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 17 A |
| Voltaj | 1200 V |
| Rds On | 900 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 700 W |
| Trr | 1.83 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.