MOSFET DIS.170A 250V N-CH TO-264 ULTRA JUNCTION - IXFK170N25X3
1.424,86₺
Vergiler Hariç: 1.187,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFK170N25X3
- SKU: IXFK170N25X3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 170 A |
| Voltaj | 250 V |
| Rds On | 6.1 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 890 W |
| Trr | 140 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.170A 250V N-CH TO-264 ULTRA JUNCTION - IXFK170N25X3
, IXFK170N25X3
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.