MOSFET DIS.170A 200V N-CH PLUS247 GIGAMOS THT - IXFX170N20T
999,36₺
Vergiler Hariç: 832,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFX170N20T
- SKU: IXFX170N20T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PLUS247 |
| Teknoloji | GigaMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 170 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 11 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.15 kW |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.