MOSFET DIS.16A 500V N-CH TO3P POLARHV THT - IXTQ16N50P
281,50₺
Vergiler Hariç: 234,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTQ16N50P
- SKU: IXTQ16N50P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO3P |
| Teknoloji | PolarHT |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 16 A |
| Voltaj | 500 V |
| Rds On | 400 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 300 W |
| Trr | 400 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.