MOSFET DIS.16A 500V N-CH TO220AB POLAR2 THT - IXTP450P2
253,11₺
Vergiler Hariç: 210,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP450P2
- SKU: IXTP450P2
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | Polar2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 16 A |
| Voltaj | 500 V |
| Rds On | 330 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 300 W |
| Trr | 400 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.