MOSFET DIS.161A 30V N-CH TO252(DPAK) HEXFET SMT
61,87₺
Vergiler Hariç: 51,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRLR7843TRPBF
- SKU: IRLR7843TRPBF
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 161 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 2.6 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 140 W |
| Trr | 39 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.