MOSFET DIS.160A 55V N-CH TO263-7(D2PAK-7) - IRF3805STRL-7PP
223,76₺
Vergiler Hariç: 186,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRF3805STRL-7PP
- SKU: IRF3805STRL-7PP
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-7 (D2PAK-7) |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 160 A |
| Voltaj | 55 V |
| Rds On | 2 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 300 W |
| Trr | 45 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.160A 55V N-CH TO263-7(D2PAK-7) - IRF3805STRL-7PP
, IRF3805STRL-7PP
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.