MOSFET DIS.15A 150V N-CH TO220AB TRENCHP THT - IXTP15P15T
224,75₺
Vergiler Hariç: 187,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP15P15T
- SKU: IXTP15P15T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | TrenchP |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 15 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 240 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 150 W |
| Trr | 116 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.