MOSFET DIS.15A 1000V N-CH TO247-3 POLAR THT - IXFH15N100P
469,48₺
Vergiler Hariç: 391,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFH15N100P
- SKU: IXFH15N100P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | Polar |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 15 A |
| Voltaj | 1000 V |
| Rds On | 760 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 543 W |
| Trr | 300 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.