MOSFET DIS.15.7A 100V N-CH TO252(DPAK) TRENCH SMT - FDD850N10L
48,01₺
Vergiler Hariç: 40,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDD850N10L
- SKU: FDD850N10L
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 15.7 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 61 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 50 W |
| Trr | 38 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.