MOSFET DIS.150mA 240V P-CH TO92 LOGIC LEVEL THT - BSS92
15,90₺
Vergiler Hariç: 13,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BSS92
- SKU: BSS92
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | NXP (PHILIPS) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Teknoloji | Logic Level |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 150 mA |
| Voltaj | 240 V |
| Rds On | 20 Ohms |
| Güç Tüketimi | 1 W |
| Trr | 25 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.