MOSFET DIS.150A 200V N-CH TO268(D2PAK) HIPERFET - IXFT150N20T
1.424,86₺
Vergiler Hariç: 1.187,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFT150N20T
- SKU: IXFT150N20T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO268 (D3PAK) |
| Teknoloji | TrenchT2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 150 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 15 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 890 W |
| Trr | 100 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.