MOSFET DIS.150A 150V N-CH TO-247AD ULTRA JUNCTION - IXTH150N15X4
805,79₺
Vergiler Hariç: 671,50₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTH150N15X4
- SKU: IXTH150N15X4
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | X4 Class |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 150 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 6.2 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 480 W |
| Trr | 100 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.150A 150V N-CH TO-247AD ULTRA JUNCTION - IXTH150N15X4
, IXTH150N15X4
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.