MOSFET DIS.14A 600V N-CH TO220 X2 CLASS THT - IXTP14N60X2
294,02₺
Vergiler Hariç: 245,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP14N60X2
- SKU: IXTP14N60X2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | X2 Class |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 14 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 250 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 180 W |
| Trr | 320 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.