MOSFET DIS.14A 40V N-CH SOIC8 SMT - AO4480
29,32₺
Vergiler Hariç: 24,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AO4480
- SKU: AO4480
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ALPHA&OMEGA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 14 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 9 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 3.1 W |
| Trr | 31 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.